PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Nüfus oranı giderek artan İzmir’de, kurumsal firmalar için en önemli konulardan biri de Personel Transferidir. İzmir Personel Taşımacılığı alanında bilgi ve tecrübesiyle bir adım öne çıkan Derdiyok Turizm, düzenli eğitim alan ve tecrübeli personel kadrosuyla, “Önce Güven” ilkesiyle hareket etmektedir. İzmir Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Servisi hizmetlerinin yanı sıra VIP Taşımacılık ve Gezi / Tur Organizasyonları hizmeti de vermektedir.

İZMİR PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Karayolları taşımacılığı yönergelerine uygun tam teminatlı sigortalı araçlarıyla personel servisi taşımacılığı alanında minimum risk parolasıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Derdiyok Turizm çalışanları, eğitimli, tecrübeli kadrosuyla personel taşımacılığında işbirliği yaptığı firmaların taşımacılık sorunları ile ilgili çözüm ortağı olmaktadırlar.

Personel Taşımacılığında hizmet veren tüm şoförlerimizin eğitim ve yönetmeliklere uygun şekilde sektörde hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Tüm şoförlerimiz alanında uzman ve deneyimli olarak seçilen, hizmet verdiği alanın güvenli insan taşımacılığı olduğunun bilincinde olarak yollardadır. Şoförlerimiz yönetmeliklere uygun belgelere sahip olmakla birlikte hizmet ve kalitemizi güler yüz ile yansıtır. Personel servislerimizde hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımıza en geniş araç parkurumuzu sunmaktayız. Taşımacılığa ve sektöre en uygun araçlarla her firmaya ayrı ayrı çözüm önerileriyle işimizi ve işinizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz.

HER TÜRLÜ SORU, SORUN, GÖRÜŞ VE ÖNERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!