ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuklar yapması için çalışmaktayız. Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Kara Yolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Derdiyok Turizm alanında oldukça tecrübeli ve uzman şoför kadrosundan oluşmaktadır.

İZMİR ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrencilerimizin, içinde bulunduğumuz trafik yoğunluğundan en az düzeyde etkilenerek eğitim gördüğü okul ve evleri arasında güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanması, başarılı olabilmeleri için çok önemlidir. Bu esas doğrultusunda güvenilir biçimde dizayn edilmiştir.

Öğrencilerimizin ulaşımı, evlerden alınmaları ve ders bitiminde evlerine bırakılmaları, tecrübeli şoförler ve alanında uzman hostesler tarafından en güvenli şekilde sağlanmaktadır. Personelimiz büyük bir titizlik ile seçilip belirli bir eğitim sürecinden sonra görevlerine başlamaktadır. Servis şirketi tarafından, öğrenci ve velilerin iletişimini sağlamak amacıyla telefon zincirleri oluşturulup Öğrenci, Veli, Okul, şoför ve öğrencilere teslim edilmektedir.

HER TÜRLÜ SORU, SORUN, GÖRÜŞ VE ÖNERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!